O společnosti

Kdo jsme

Představení naší společnosti

Provádíme projekční práce v oblasti vodohospodářských staveb, inženýrské služby, poradenské, konzultační a další služby ve vodním hospodářství. Pracujeme rychle, levně a spolehlivě nejen v Libereckém kraji a okolí.

Firma AquaKlimax vznikla v roce 2009 nejprve jako podnikající fyzická osoba Ing. Pavel Schneider. Dnes zpracovává velké množství projektů v oblasti vodohospodářských staveb. Zabýváme se jak drobnými stavbami jako například vodovodními či kanalizačními přípojkami, tak stavbami většího rozsahu. K našim klientům se vždy snažíme přistupovat individuálně a poskytovat jim vždy kvalitní služby.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku na požadované služby.

Máte zájem pracovat v naší společnosti? Hledáme především projektanty vodohospodářských staveb. Neváhejte nás kontaktovat na info@aquaklimax.cz.

Nabídka zaměstnání

Projektant vodohospodářských staveb
Náplň práce: zpracování projektových dokumentací různorodých vodohospodářských staveb (studny, čistírny odapdních vod, vodovodní řady, kanalizační stoky, tůně, revitalizace, retenční nádrže, rybníky, využití dešťové vody, apod.)
Vzdělání: VŠ nebo SŠ vzdělání, ideálně obor vodohospodářské stavby nebo inženýrství životního prostředí (vhodné i pro absolventy, či formou brigády)
Praxe: praxe v oboru výhodou, ale ne podmínkou
Jiné: znalost práce v CAD programu
Nástup: ihned
Nabízíme: práci na zajímavých projektech, ohodnocení dle pracovních výsledků, 5 týdnů dovolené, možnost pružné pracovní doby, stravenky

Náš tým